Contact

Star-shl heeft twee hoofdlocaties:

Locatie Etten-Leur
Bredaseweg 165
4872 LA Etten-Leur

T (076) 502 91 00
F (076) 502 93 59
E info@star-shl.nl

Locatie Rotterdam
Vlambloem 21
3068JE Rotterdam

Relatiemanagement
Wilt u meer weten over wat star-shl voor u kan betekenen? Neem dan contact op met uw relatiemanager. U kunt tijdens kantooruren bellen met (076) 502 91 67 of mailen naar relatiemanagement@star-shl.nl.

Labsecretariaat: alleen voor aanvragers i.c. (huis)artsen, verloskundigen
Voor vragen over uitslagen, nabepalingen etc. kunt u ons bellen op werkdagen van 08.00 – 19.00 uur
T (076) 502 91 00 (menukeuze 1, 1)
F (076) 502 93 59

Intercollegiaal overleg

Dagelijks bereikbaar via
T (076) 502 91 00 (menukeuze 1, 2)

Voorzitter medische staf
Gonny Bausch
E g.bausch@star-shl.nl

Klinisch chemici
Karin Mohrmann
k.mohrmann@star-shl.nl

Robert-Jan Sanders
r.sanders@star-shl.nl

Huub van Ingen
h.vaningen@star-shl.nl

Artsen microbioloog
Ann Demeulemeester
a.demeulemeester@star-shl.nl

Gerard van Asselt
g.vanasselt@star-shl.nl

Stafartsen medische diagnostiek
Lenneke Hoosemans
l.hoosemans@star-shl.nl

Annemarie Wassink
a.wassink@star-shl.nl

Maya Schaerlaekens
m.schaerlaeckens@star-shl.nl

Intercollegiaal overleg verloskundigen
Dagelijks bereikbaar via
(076) 502 91 48
s.deweert@star-shl.nl

Trombosedienst
(076) 502 91 50
www.srtb.nl

Afdeling Afspraken & Informatie
(voor het maken van afspraken voor diverse onderzoeken, op werkdagen bereikbaar van 8.00-17.30 uur)
T (076) 502 91 96 (menukeuze 1, 3)
F (076) 502 91 72

Locatie Trivium
Trivium 76
4873 LP Etten-Leur
Routebeschrijving

Magazijn
Het bestellen van materialen kunt u het snelste regelen door in te loggen in het artsenportaal. Als u geen inlog heeft, kunt u een code aanvragen bij de afdeling Relatiemanagement, of uw bestelling (o.v.v. uw adresgegevens, artikelnummer/omschrijving/aantal van het te bestellen artikel mailen naar:
magazijn@star-shl.nl

Heeft u een verbeterpunt of klacht?
Star-shl doet er alles aan om u zo goed mogelijk van dienst te zijn. Wanneer u niet geheel tevreden bent over de dienstverlening van star-shl horen wij dit graag. U kunt zich dan wenden tot de afdeling Kwaliteit. Deze is telefonisch bereikbaar op werkdagen van 08.30 tot 17.00 uur via het nummer (076) 502 91 00.

Natuurlijk kunt u ook schriftelijk of per e-mail reageren. Vermeld bij de omschrijving van uw klacht ook uw volledige naam, geboortedatum en adresgegevens zodat wij uw klacht direct in behandeling kunnen nemen.
Star-shl
Afdeling Kwaliteit
Postbus 228
4870 AE ETTEN-LEUR
bestuursbureau@star-shl.nl