Relatiemanagers

Er zijn 13 regio’s verspreid over het werkgebied van star-shl.  Elke regio heeft een relatiemanager.
Ga naar uw eigen regio om uw relatiemanager te vinden en om contact op te nemen.

 
relatiemanager huisartsen
Adinda van Esch
Adinda van Esch
Den Haag
06 - 34 43 93 33
a.vanesch@star-shl.nl
relatiemanager huisartsen, zorggroepen
Carien van Nijnatten
Carien van Nijnatten
Breda, Etten-Leur
06 - 22 49 40 29
c.vannijnatten@star-shl.nl
relatiemanager verloskundigen
Eliora Klijnsmit-Vonk
Eliora Klijnsmit-Vonk
Rotterdam, Den Haag, Breda, Etten-Leur, Oosterhout, Tilburg, Bommelerwaard, Hoeksewaard, Gorinchem, Roosendaal, Bergen op Zoom, Tholen
06 - 523 614 77
e.vonk@star-shl.nl
Account manager zakelijk, Accountmanagers
Joyce Hummelink
Joyce Hummelink

06 - 824 750 72
j.hummelink@star-shl.nl
hoofd Relatiemanagement
Karel Savelkoul
Karel Savelkoul
Den Haag, Zeeland, Bommelerwaard, Hoeksche Waard
06 - 53 93 79 95
k.savelkoul@star-shl.nl
relatiemanager huisartsen, zorggroepen
Daniëlle Lagro
Daniëlle Lagro
Gorinchem, Hoeksewaard, Bommelerwaard
06 - 824 736 30
d.lagro@star-shl.nl
relatiemanager huisartsen, relatiemanager verloskundigen, zorggroepen
Mariette van Ginkel
Mariette van Ginkel
Zeeland
06 - 48 26 95 95
m.vanginkel@star-shl.nl
Account manager zakelijk, Accountmanagers
Petra Zeedijk
Petra Zeedijk

06 - 482 695 93
p.zeedijk@star-shl.nl
relatiemanager huisartsen, zorggroepen
Ursula Soffers
Ursula Soffers
Roosendaal, Bergen op Zoom, Tholen
06 - 10 63 69 21
u.wierikx@star-shl.nl
relatiemanager huisartsen, zorggroepen
Willian Bakker
Willian Bakker
Oosterhout, Roosendaal, Tilburg
06 - 34 97 59 38
w.bakker@star-shl.nl