Relatiemanagers

De relatiemanagers van star-shl zijn uw aanspreekpunt voor vragen en informatie over ondersteuning die wij u kunnen bieden.

relatiemanager huisartsen, zorggroepen
Annette van Beelen
Annette van Beelen

06 - 25 09 12 63
a.vanbeelen@star-shl.nl
Account manager zakelijk, Accountmanagers
Annita Vossebeld
Annita Vossebeld

06 - 30 50 01 20
a.vossebeld@star-shl.nl
relatiemanager huisartsen, zorggroepen
Carien van Nijnatten
Carien van Nijnatten
Breda, Etten-Leur
06 - 22 49 40 29
c.vannijnatten@star-shl.nl
relatiemanager verloskundigen
Eliora Klijnsmit-Vonk
Eliora Klijnsmit-Vonk
Rotterdam, Den Haag, Breda, Etten-Leur, Oosterhout, Tilburg, Bommelerwaard, Hoeksewaard, Gorinchem, Roosendaal, Bergen op Zoom, Tholen
06 - 52 36 14 77
e.vonk@star-shl.nl
relatiemanager huisartsen, zorggroepen
Harriet Bruné
Harriet Bruné
Rotterdam
06 - 83 25 81 67
h.brune@star-shl.nl
relatiemanager huisartsen, zorggroepen
Helena Lipschart – van der Linden
Helena Lipschart – van der Linden
Zorgroep SHG (Den Haag), Zorggroep Op Zuid, Krimpenerwaard, Nieuwerkerk a/d IJssel
06 - 83 12 41 10
h.vanderlinden@star-shl.nl
Account manager zakelijk, Accountmanagers
Joyce Hummelink
Joyce Hummelink

06 - 82 47 50 72
j.hummelink@star-shl.nl
hoofd Relatiemanagement
Karel Savelkoul
Karel Savelkoul
Den Haag, Zeeland, Bommelerwaard, Hoeksche Waard
06 - 53 93 79 95
k.savelkoul@star-shl.nl
relatiemanager huisartsen, zorggroepen
Daniëlle Lagro
Daniëlle Lagro
Gorinchem, Hoeksewaard, Bommelerwaard
06 - 82 47 36 30
d.lagro@star-shl.nl
relatiemanager huisartsen, relatiemanager verloskundigen, zorggroepen
Mariette van Ginkel
Mariette van Ginkel
Zeeland
06 - 48 26 95 95
m.vanginkel@star-shl.nl
relatiemanager huisartsen, zorggroepen
Paul Dekkers
Paul Dekkers

06 - 13 72 65 24
p.dekkers@star-shl.nl
Account manager zakelijk, Accountmanagers
Petra Zeedijk
Petra Zeedijk

06 - 48 26 95 93
p.zeedijk@star-shl.nl
relatiemanager huisartsen, zorggroepen
Rutger Zeegers
Rutger Zeegers

06 - 12 08 09 22
r.zeegers@star-shl.nl
relatiemanager huisartsen, zorggroepen
Ursula Soffers
Ursula Soffers
Roosendaal, Bergen op Zoom, Tholen
06 - 10 63 69 21
u.wierikx@star-shl.nl
relatiemanager huisartsen, zorggroepen
Willian Bakker
Willian Bakker
Oosterhout, Roosendaal, Tilburg
06 - 34 97 59 38
w.bakker@star-shl.nl